Kontaktinė informacija

+370 (616) 90292

Apie MILA D’OPIZ kosmetiką

 

 

MILA D’OPIZ produktai – tobula šveicariška harmonija tarp GAMTOS, MOKSLO ir KOKYBĖS. Tai aukščiausio efektyvumo profesionalūs produktai iš nepriekaištingos kokybės, naujausių rinkoje pasirodančių žaliavų. MILA D’OPIZ priežiūros sistema yra kompleksinė, t.y. sprendžiamos kelios odos problemos iš karto, atsižvelgiant į tai, kad daugiau nei 60% žmonių turi jautrią odą. MILA D’OPIZ devizas – daugiau natūralumo ir mažiau chemijos.

Kosmetikos išskirtinumas

MILA D’OPIZ – daugiau nei tiesiog geras odos pojūtis. Tai pažadas klientui. Kosmetika koncentruojasi į aukščiausią kokybę, natūralumą, modernumą ir grožio puoselėjimą. MILA D’OPIZ produktai yra gaminami nuosavoje gamykloje, vadovaujantis griežtais farmaciniais standartais, augalinės ir jūrinės kilmės komponentus derinant su naujausiomis biotechnologijomis, o žaliavas perkant tik iš puikią pasaulinę reputaciją turinčių tiekėjų. Produkcijos sudėtyje esantys trigliceridai, keramidai ir lipidai efektyviai atkuria odos apsauginį hidrolipidinį barjerą, todėl ženkliai sumažėja odos reaktyvumas į išorinius dirgiklius, jos jautrumas. Stimuliuojami natūralūs odos rezervai, efektyviai atkuriama odos geba apsisaugoti nuo nepageidaujamo aplinkos poveikio bei regeneruojami apykaitos procesai.

Kosmetikos linijos

HYDRO BOOST

 Drėkinamoji linija

Sveikai atrodanti, lygi, gaivi oda reikalauja tinkamo aprūpinimo pakankamu drėgmės kiekiu.  Šio laikmečio gyvenimo būdas (kondicionieriai, šildymas, darbas kompiuteriu, skrydžiai lėktuvu ir kt.) jau ankstyvame amžiuje sukelia odos dehidrataciją, kuri greitina odos senėjimo procesus. Dehidratuota oda atrodo pilka, išryškėja raukšlelės, jaučiamas nemalonus tempimas. Jei drėgmės disbalansas išlieka ilgiau, oda tampa jautri ir sudirgusi, alergiška. Todėl drėkinamieji „Hydro boost“ kremai – tiesiog privalu!

SKIN CLEAR

Valomoji linija

Odos riebalai yra apsauginės hidro-lipidinės odos plėvelės dalis, sudaryti iš riebiųjų rūgščių, vandens druskų, amino rūgščių ir šlapalo.  Riebalų išskyrimas suaktyvėja pakitus hormonų balansui. Aktyvus riebalų išskyrimas plečia poras, susidaro riebaliniai kamščiai. Nešvari oda yra puiki terpė bakterijoms – atsiranda odos uždegimas, formuojasi spuogai. Dėl to paaugliams bei mišraus/riebaus odos tipo atstovams rekomenduojama rinktis produktus iš „Skin clear“ linijos, kurios sudėtinės dalys veikia antibakteriškai ir slopina uždegimą.

CLASSIC

Kolageno linija

Jūs esate individualistė, Jūsų neįtikina įprasti reklaminiai teiginiai. Norite tiesos ir visada kosmetiką renkatės pati. Jūs pasitikite Šveicarijos gamintoju kuris atlikdamas mokslinius tyrimus ir plėtrą daugiau kaip 70 metų gamina kokybiškus, nealergizuojančius kosmetikos priežiūros gaminius, kurių teikiamais rezultatais patenkinti įvairių šalių vartotojai. Atnaujinta „Classic“ linija yra su aukščiausio lygio, nealergizuojančiomis veikliosiomis medžiagomis. Linija buvo testuojama žmonių – savanorių- daugybę mėnesių. „Classic“ produktai idealiai atkuria drėgmės balansą ir naikina pirmąsias raukšleles. Tinka net ir ypač jautriai, alergiškai odai!

SKINE REFINE

Atnaujinanti linija su gyvačių nuodais

„Mila d‘Opiz“ sukūrė naują liniją nuo raukšlių, kurios sudėtyje novatoriškos aukštos koncentracijos biotechnologinės medžiagos sėkmingai derinamos su remineralizuojančia Alpių ledynų vandens jėga. Rezultatas – nepaprastai ženklus atjauninantis eleksyras su unikalia tekstūra ir šveicarišku odos priežiūros ritualu. „Skin Refine“ – tai pelnyta prabangi dovana Jūsų odai. Tai produktai, kovojantys su mimikos raukšlėmis įvairiame amžiuje, stangrinantys, formuojantys veido ovalą, atstatantys odos elastingumą ir drėgmę.