Kontaktinė informacija

+370 (616) 90292

PREKĖS PRIDĖJIMAS Į KREPŠELĮ. Išsirinkę prekę, kurią norėtumėte įsigyti, spauskite mygtuką „Į krepšelį”. Jei pageidaujate išsirinkti dar ką nors, galite toliau naršyti po parduotuvę – pasirinkta prekė liks „Krepšelio” atmintyje. Minėtą veiksmą atlikite su visomis pasirinktomis prekėmis. Norėdami peržiūrėti pasirinktas prekes ar pradėti pirkimą spauskite ant krepšelio paveikslėlio dešiniajame viršutiniame kampe.

REGISTRACIJA. Registracija yra sukurta kosmetologams ir grožio specialistams. Norėdami prisijungti, Jūs turite gauti specialų kodą, kurį suteikia „Art of beauty cosmetics”. Skambinkite tel.: +370 616 90 292 ir naudokitės tik profesionalams sukurta svetainės versija.

PIRKIMAS. Įėję į krepšelį, jeigu turite, galite įvesti nuolaidos kodą (dėl nuolaidų kuponų įsigijimo prašome kreiptis tel. +370 616 55226 arba pardavimai@aob.lt.) bei panaudoti sukauptus taškus (grožio specialistai). Spauskite „tęsti apsipirkimą”. Užsakymo formoje įrašykite duomenis, kurie būtini užsakymo pristatymui. Privalomi langeliai pažymėti žvaigždute. Taip pat pažymėkite langelį „Su pirkimo taisyklėmis sutinku“. Tai yra privalomas langelis, be kurio negali vykti pirkimas pagal LR įstatymus. Su pirkimo taisyklėmis susipažinti galėsite tame pačiame lauke. Po užsakymo išsiuntimo Jūsų nurodytu el. paštu gausite el. žinutę – užsakymo patvirtinimą.

ATSISKAITYMO BŪDAI. Atsiskaityti galite grynais, pasirinkę „atsiėmimas vietoje”. Kuomet pristatymą renkatės per kurjerių tarnybą, atsiskaitymas yra tik bankiniu pavedimu. Mokėjimo rekvizitus matysite atsidariusiame naujame lange bei gavę el. žinutę nurodytu el. paštu. Užsakymas bus siunčiamas tik gavus apmokėjimą.

PREKIŲ PRISTATYMAS. Prekės yra pristatomos tik Lietuvos, Latvijos, Estijos teritorijose. Pristatymas yra nemokamas, jeigu užsakymo suma yra 60 eur. ir didesnė
Prekių pristatymas yra nemokamas, jeigu užsakymo suma yra 60 eur. ir didesnė. Jeigu užsakymo suma nesiekia 60 eur., pristatymas Lietuvos teritorijoje – 2 eur.
Pristatymas į Kuršių Neriją nepriklausomai nuo užsakymo sumos – 20 eur. Užsakymas pristatomas per 2 – 4 darbo dienas (išskyrus savaitgalius ir švenčių dienas). Vilniaus mieste galime pristatyti prekes tą pačią dieną arba savaitgalį, tačiau šiuo atveju Jūs turite kreiptis į administraciją telefonu +370 616 55226 arba  pardavimai@aob.lt ir suderinti pristatymo galimybes.

PRIVATUMAS IR SAUGUMAS. Visi duomenys apie Pirkėją naudojami tik e-parduotuvės sutarčių vykdymui. Jei pirkimo metu pirkėjas pažymį laukelį „gauti naujienlaiškį”, el. pašto adresas yra įtraukiamas į „Art of beauty cosmetics” duomenų bazę.

GRĄŽINIMAS IR PAKEITIMAS. Prekės grąžinamos per 10 dienų nuo jų gavimo (pristatymo dienos), jeigu neatidarėte pakuotės, nenaudojote ir nesugadinote prekės. Prašome parašyti el. laišką  į  pardavimai@aob.lt arba paskambinti telefonu +370 616 55226 ir informuoti mus apie grąžinimą. Tinkamai supakuotą prekę išsiųskite registruotu paštu arba per kurjerių tarnybą. SVARBU: prašome tinkamai supakuoti grąžinamą prekę, kad transportavimo metu ji nebūtų pažeista, dažniausiai tam tinka pakuotė, kurioje prekė atkeliavo Jums.
Grąžinant prekę įdėkite sąskaitą arba jos kopiją. Grąžinamas prekes siųskite mums adresu:
UAB „Idėjų arsenalas”
Vingrių g. 15 – 1, Vilnius

Gavę grąžinamą prekę, mes įsipareigojame per 3 darbo dienas sugrąžinti pinigus į Jūsų banko sąskaitą.
Jei per mūsų klaidą gausite ne tą prekę, kurią užsakėte, informuokite mus išsiųsdami el. laišką adresu į  pardavimai@aob.lt (jame nurodykite užsakymo numerį, kokią prekę gavote ir kokią užsakėte). Mes sumokėsime prekės grąžinimo išlaidas ir išsiųsime Jūsų užsakytą prekę iš karto, kai gausime grąžinamą prekę. Jums tik reikės laikytis aukščiau nurodytos grąžinimo tvarkos.


 

SUTARTIES SĄLYGOS

Šios sutarties šalys, iš vienos pusės uždaroji akcinė bendrovė UAB „Idėjų arsenalas” kaip elektroninės sistemos www.aob.lt valdytojas (toliau – Pardavėjas) ir fizinis (arba juridinis asmuo), užsiregistravęs ir perkantis prekes / dovanų čekius elektroninės prekybos sistemoje www.aob.lt  iš kitos pusės (toliau – Pirkėjas).

1. SUTARTIES OBJEKTAS 

1.1. Šia Sutartimi Pardavėjas ( www.aob.lt  ) įsipareigoja pristatyti Pirkėjui pirkėjo išsirinktą bei apmokėtą prekę. Pirkėjas įsipareigoja apmokėti Pardavėjui už prekę.
1.2. Prekės /dovanų čekiai užsakomi elektroninės prekybos sistemoje www.aob.lt . Pirkėjas pildo užsakymo formą bei apmoka už prekes banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą, elektroninės bankininkystės sistemoje arba grynais, atsiimant užsakymą (grynais priimame tik Vilniaus mieste). Apie užsakytas prekes Pirkėjas informuojamas užsakymo formoje jo nurodytu elektroniniu paštu. Pirkėjui ar jo nurodytam asmeniui, nurodytu adresu pristatoma per kurjerių tarnybą. Pristatome per 1-4 darbo dienas užsakymo formoje nurodytu adresu.
1.3. Sutartis įsigalioja nuo to momento, kai Pirkėjas paspaudžia mygtuką „Sutinku su sutarties sąlygomis” ir atlieka apmokėjimą. Jeigu bus apmokama grynais, pristačius dovanų čekius/prekės, užsakymo formoje tai būtina pažymėti. Šiuo atveju sutartis įsigalioja kai Pirkėjas paspaudžia mygtuką „Sutinku su sutarties sąlygomis”.

2. PREKIŲ GALIOJIMAS 

2.1. Prekės galioja tokį terminą, koks nurodytas ant prekės įpakavimo arba taros.

3. PASLAUGŲ KAINA, PRISTATYMAS IR ATSISKAITYMO TVARKA 

3.1. Pirkėjo perkamų prekių kaina yra pateikiama el. prekybos sistemoje www.aob.lt PVM jau įskaičiuotas į galutinę kainą .
3.2. Prekių pristatymas yra nemokamas Lietuvos Respublikos teritorijoje jeigu užsakymo kaina 60 eur. ir didesnė. Jeigu užsakymo suma nesiekia 60 eur., pristatymas Lietuvos teritorijoje 2 eur. Siuntų pristatymas į Kuršių Neriją nepriklausomai nuo užsakymo sumos – 20 eur. Užsakymas pristatomas per 1-4 darbo dienas. Užsakymo pristatymas į užsienio šalis yra papildomo tarpusavio susitarimo objektas. Šiuo atveju prašome kreiptis į administraciją telefonu +370 616 55226 arba pardavimai@aob.lt
3.3. Standartinis įpakavimas yra nemokamas.
3.4. Atsiskaityti už prekes galima banko pavedimu, pervedant pinigus į nurodytą banko sąskaitą arba grynais atsiimant užsakymą (grynais priimame tik Vilniaus mieste).

4. ŠALIŲ TEISĖS IR PAREIGOS, ŠALIŲ ATSAKOMYBĖ 

4.1. Pirkėjas turi teisę:
4.1.1. reikalauti savalaikio ir tinkamo užsakytų Paslaugų teikimo, išskyrus atvejus numatytus šioje sutartyje.
4.1.2. grąžinti prekes per 10 kalendorinių dienų Lietuvos Respublikos įstatymu nustatyta tvarka, jeigu neatidaryta pakuotė, prekė nenaudota ir nesugadinta. Tinkamai supakuota prekė grąžinama registruotu paštu arba per kurjerių tarnybas. Prekės grąžinamos žemiau nurodytu adresu. UAB „Idėjų arsenalas” administracija po prekės grąžinimo perveda pinigus į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą per 3 darbo dienas. Jeigu prekės grąžinimas įvyko dėl Pardavėjo klaidos, visas prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pardavėjas. Jeigu prekės grąžinimas įvyko ne dėl Pardavėjo klaidos, prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas. Tuo atveju, jei grąžinta prekė bus atidaryta, naudota ar bus pažeista gamintojo pakuotė, pinigai už prekę negrąžinami ir prekė nekeičiama.
4.2. Užsakymo formos pildymo metu Pirkėjas privalo pateikti išsamius ir teisingus duomenis. Jeigu Paslaugų užsakymo metu ar vėliau buvo pateikti melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi reikalaujami duomenys, Pardavėjas neatsako už savalaikį ir tinkamą šios sutarties vykdymą. Pirkėjas nemokamai suteikia Pardavėjui teisę naudotis pateiktais duomenimis tiek kiek reikalinga Sutarties vykdymui. Pirkėjas atsako už pateikiamų duomenų teisingumą.
4.3. Pardavėjas turi teisę atsisakyti teikti Paslaugas, jei Paslaugų užsakymo metu ar vėliau buvo pateikti melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi reikalaujami duomenys. Tokiu atveju atsakomybę už pateiktų duomenų išsamumą bei tikslumą atsako Pirkėjas.
4.4. Pardavėjas privalo:
4.4.1. laikytis Sutarties 5 skyriuje apibrėžto konfidencialumo.
4.5. Dėl savo įsipareigojimų nevykdymo arba netinkamo vykdymo Šalys atsako Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

5. KONFIDENCIALUMAS 

5.1. Pardavėjas įsipareigoja laikyti paslaptyje ir neatskleisti tretiems asmenims Pirkėjo užsakymo formoje pateikiamų duomenų (išskyrus dovanų čekius pateikusias įmones, kai tai yra būtina, siekiant užtikrinti tinkamą paslaugų teikimą arba el. pašto informaciją, kuomet pirkėjas pageidauja gauti naujienlaiškius).

6 . KITOS SĄLYGOS 

6.1. Visus dėl Sutarties vykdymo iškilusius nesutarimus Šalys įsipareigoja spręsti derybomis.
6.2. Jeigu ginčai ar nesutarimai, kylantys dėl Sutarties vykdymo, neišsprendžiami derybomis, jie sprendžiami teisme Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

REKVIZITAI:

Tel. +370 616 55226, +370 616 90 292

el. paštas: pardavimai@aob.lt

UAB “IDĖJŲ ARSENALAS“

Įmonės kodas: 125971621

PVM kodas: LT259716219

AB”Swedbank”, B.K 73000, A/k LT867300010072539182

Vingrių 15-1, Vilnius, Lietuva